Jesteśmy na Google+
Facebook

Nowości, bestseller, okazje

NOWOŚĆ

Iron Mig 221P- kompaktowa, lekka i praktyczna konstrukcja sprawia, że przenośny Iron Mig 221-221P idealnie nadaje się dla wszystkich rodzajów prac, a także do warsztatów. Oba modele 221 i 221P posiadają wyświetlacz LCD zapewniający szybki dostęp do zaprogramowanych grubości materiału spawania dopasowując automatycznie pozostałe parametry. Idealnie nadaje się do spawania aluminium.

Więcej informacji KLIKNIJ TUTAJ

IRON MIG 221P

 

BESTSELLER

MAX 403 z podajnikiem TOP 504 XM- najwięcej sprzedanych urządzeń w roku 2016 przez naszą Firmę. Chcesz wiedzieć więcej o urządzeniu? KLIKNIJ TUTAJ

 

 

OKAZJA

SKY MIG 553S to urządzenie do spawania metodą MIG MAG, idealna do spawania stali zwykłej, nierdzewnej, aluminium i nikiel oraz ich stopy. W tym miesiącu w specjalnej cenie. Więcej informacji KLIKNIJ TUTAJ

Wszelkie informacje uzyskacie Państwo również pod nr tel.: +48 71 30 67 134

 

Nowoczesne urządzenia spawalnicze to specjalność firmy Wrocławskie Zakłady Aparatury Spawalniczej WROZAS sp. z o.o. Firma dostarcza na rynek niezawodne spawarki służące do spawania rozmaitymi metodami.

Są wśród nich spawarki TIG, MIG, MAG, MIG MAG - przeznaczone do profesjonalnych prac spawalniczych, również w ciężkich warunkach, np. w górnictwie, przemyśle stoczniowym, petrochemicznym, zbrojeniowym czy na pustyni.

Wyróżnia je precyzja pracy oraz doskonałe powtarzalne wyniki i bezawaryjna praca.

Poznaj nas »

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx