Jesteśmy na Google+

Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy pracowników na następujące stanowiska:

Serwisant Urządzeń Spawalniczych
Opis stanowiska:
  • Montaż i naprawa urządzeń spawalniczych
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowany kierunek elektroniczny, mechanika),
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wysoka komunikatywność i umiejętność współpracy z zespołem,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uprawnienia SEP 1kV
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat po okresie próbnym,
  • Interesującą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Motywacyjny system wynagradzania (płaca zasadnicza + premia zależna od wyników pracy)

Nowoczesne urządzenia spawalnicze to specjalność firmy Wrocławskie Zakłady Aparatury Spawalniczej WROZAS sp. z o.o. Firma dostarcza na rynek niezawodne spawarki służące do spawania rozmaitymi metodami.

Są wśród nich spawarki TIG, MIG, MAG, MIG MAG - przeznaczone do profesjonalnych prac spawalniczych, również w ciężkich warunkach, np. w górnictwie, przemyśle stoczniowym, petrochemicznym, zbrojeniowym czy na pustyni.

Wyróżnia je precyzja pracy oraz doskonałe powtarzalne wyniki i bezawaryjna praca.

Poznaj nas »

301 Moved Permanently

nginx